تاثیر رسانه های الکترونیک بر عملکرد تحصیلی دانش آموزان

تاثیر رسانه های الکترونیک بر عملکرد تحصیلی دانش آموزان

دانلود تحقیق و مقاله در مورد : تاثیر رسانه های الکترونیک بر عملکرد تحصیلی دانش آموزان

فایل : word    تعداد صفحات : ۱۸

(کامل و آماده شامل بخش های زیر )

چکیده

مقدمه

رسانه آموزشی

رسانه های الکترونیک

انواع رسانه ها

انواع رسانه های الکترونیک

فراگیری رسانه های الکترونیک

رایانه

کاربرد رسانه ها

اهمیت استفاده از رسانه های الکترونیک

فناوری اطلاعات در آموزش و پرورش

تاثیر فناوریهای نوین بر پیشرفت دانش آموزان

تاثیر فناوریهای نوین بر انگیزش دانش آموزان

نتیجه گیری

منابع

گزیده ای کوتاه از متن مقاله تاثیر رسانه های الکترونیک بر عملکرد تحصیلی دانش آموزان

-پیشرفت تحصیلی دانش آموزان یکی از شاخص های مهم در ارزیابی آموزش و پرورش است و تمام کوشش های این نظام در واقع جامه ی عمل پوشاندن به این امر تلقی می شود. به عبارتی دیگر جامعه و به ویژه نظام آموزش و پرورش به رشد و تکامل موفقیت آمیز دانش آموز و جایگاه او در جامعه علاقمند و نسبت به آن نگران است و انتظار دارد کودکان و دانش آموزان در جوانب گوناگون اعم از ابعاد شناختی، عاطفی و شخصیتی و کسب مهارتها و توانایی ها، آن چنان که باید پیشرفت و تعالی یابند. برای رسیدن به پیشرفت تحصیلی در دانش آموزان لازم است به عوامل موثر در آن توجه خاصی داشته باشیم. در این راستا یکی از عوامل مهم در پیشرفت تحصیلی و به طور کلی در توسعه نظام های آموزشی، بهره گیری از تکنولوژی های نوین آموزشی است….

-رسانه هایی که تبادل یا انتشار محتوا در آنها، تنها به کمک ابزارهای مجهز به پردازشگر دیجیتال میسر باشد. شامل رسانه های برخط مبتنی بر شبکه (نظیر شبکه جهانی اینترنت)، سرویس های مخابراتی از قبیل MMS و SMS و شبکه های اجتماعی سایر اشکال شبکه های تبادل داده مانند بلوتوث و همچنین رسانه های مبتنی بر حامل های فیزیکی دیجیتال از قبیل بسته های نرم افزاری رسانه ای، بازیهای رایانه ای و مانند آنها .

رسانه های الکترونیک شامل نرم افزارهای رسانه های، بازیهای رایانه ای، نرم افزارها و خدمات رسانه مبتنی بر تلفن همراه و رایانه / پویانمایی و غیره می باشد.

هنگام خرید ایمیل خود را صحیح وارد کنید لینک دانلود علاوه بر اینکه بعد از خرید نمایش داده می شود به ایمیل نیز ارسال می شود.

5/5 ( 1 نظر )
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

محصولات مرتبط

دیدگاهی بنویسید

0