تاثیر فضای مجازی بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان

تاثیر فضای مجازی بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان

دانلود تحقیق و مقاله در مورد : تاثیر فضای مجازی بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان

فایل : word    تعداد صفحات : ۲۱

(کامل و آماده شامل بخش های زیر )

چکیده

تکنولوژی های مجازی به عنوان یک پدیده جهان شمول,امکان و فرصتی برای کاربران فراهم می کند که بتوانند تمام اطلاعات و خدمات مورد نیاز خود را هر زمان و به هر میزان که بخواهند دریافت کنند. شبکه های مجازی ، از تازه ترین دستاوردهای بشر و آخرین عضو خانواده تکنولوژی است ……..

دانش آموزان در دوران تحصیلی خود با مسائل زیادی روبرو هستند.این مشکلات و مسائل می‌ تواند روی پیشرفت تحصیلی آنها تاثیر بگذارد.شناخت این مسائل تأثیرگذار و اقدام در جهت کاهش تأثیرات کافی‌ آنها،می‌تواند در جهت پیشرفت تحصیلی دانش آموزان مؤثر باشد.مشکلات اقتصادی،ویژگی‌های فردی،مشکلات‌ ناشی از عوامل محیطی و باورهای فرهنگی- اجتماعی دانش آموزان و همچنین وجود تکنولوژی های مجازی و مدرن عصر اخیر از جمله عواملی است که ….

اهمیت و ضرورت پژوهش

شبکه های مجازی ، از تازه ترین دستاوردهای بشر و آخرین عضو خانواده تکنولوژی است که حدود چهل سال است قدم به زندگی انسان گذاشته و درعرصه های مختلف نقش آفرینی می کند.دنیای شبکه های مجازی دنیای مجازی است که با دنیای واقعی پیرامون ما تفاوت هایی دارد……..

بیان مسئله

جوانان و تکنولوژی‌های نوین 

ارتباط در فضای مجازی

پیشرفت تحصیلی و عوامل موثر بر آن

تعریف پیشرفت 

تعریف نظری پیشرفت

پیشرفت تحصیلی

بررسی نظریات در مورد پیشرفت تحصیلی

 منابع و مآخذ

گزیده ای کوتاه از متن مقاله تاثیر فضای مجازی بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان

ورود تکنولوژی‌های جدید اطلاعاتی و ارتباطی (ICT) مانند اینترنت و موبایل به زندگی جوانان در سال‌های اخیر، تأثیراتی بر نگرش، هویت و سبک زندگی آنها داشته است. بدون شک اینترنت و موبایل، ارتباطات میان فردی را نسبت به گذشته بسیار تسهیل کرده است و به جوانان این امکان را می‌دهد تا روابطی متفاوت و جدید را تجربه کنند. در این میان چت و پیام کوتاه، دو قابلیت فضای مجازی و موبایل هستند که در بین جوانان از محبوبیت زیادی برخوردارند. تا چند سال گذشته چت کردن در بین جوانان بسیار شایع بود؛ اما به‌ نظر می‌رسد..

هنگام خرید ایمیل خود را صحیح وارد کنید لینک دانلود علاوه بر اینکه بعد از خرید نمایش داده می شود به ایمیل نیز ارسال می شود.

5/5 ( 1 نظر )
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0