در مورد رشته پزشکی عمومی

در مورد رشته پزشکی عمومی

دانلود مقاله و تحقیق در مورد رشته پزشکی عمومی

فایل : word   فرمت : ۱۴ Bzar    تعداد صفحات : ۸

کامل و آماده و قابل ویرایش شامل بخشهای زیر :

مقدمه

درس‌های این رشته در طول تحصیل

دروس علوم پایه

دروس فیزیوپاتولوژی

دوره کارآموزی بالینی

دروس کارورزی بالینی

توانایی‌ های لازم برای رشته پزشکی عمومی

استعداد های ذاتی مورد نیاز برای تحصیل در این رشته

معیارهای یک پزشک خوب

الف – فراهم کننده مراقبت درمانی

ب – تصمیم گیرنده

ج – برقرار کننده ارتباط

د – رهبر اجتماعی

و – عضو تیم

ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر رشته پزشکی

موقعیت شغلی در ایران

آینده شغلی پزشکی عمومی

درآمد پزشکی عمومی

 

گزیده ای کوتاه از متن بخشهای مختلف مقاله در مورد رشته پزشکی عمومی

// -دوره ‌کارآموزی بالینی دانشجویان پزشکی در این مرحله قادر هستند تا آموخته‌های خود را از دروس مختلف با یافته‌های بالینی از بیماران بستری در بیمارستان‌ها تطبیق داده و با بهره‌گیری مناسب از روش‌های تشخیص آزمایشگاهی، بیماری را تشخیص دهند و اقدامات مناسب درمانی را برای بیمار انجام دهند.

 این دوره شامل ۹۷ واحد درسی است که در چهار بخش اصلی ارائه می‌گردد و عمدتاً مسائل رایج در پزشکی عمومی را شامل می‌شود که عبارتند از داخلی، جراحی، زنان و کودکان. در سایر بخش‌ها که بخش‌های فرعی محسوب می‌شوند نیز بیماری‌های ………..

// – ادامه تحصیل در رشته‌های تخصصی بالینی که داوطلب بعد از قبولی در امتحان پذیرش دستیاری سراسری کشور می‌تواند در رشته‌های تخصصی که در حال حاضر در داخل کشور ارائه میشوند ادامه تحصیل دهد. هر پزشک عمومی پس از چند سال تحصیل در یکی از رشته‌های تخصصی بعنوان متخصص آن رشته پزشکی شناخته می‌شود. هر متخصص یکی از رشته‌های …….

// –دروس کارورزی بالینی : کارورزی بخش جراحی، کارورزی بخش چشم، کارورزی بخش سوانح و سوختگی، کارورزی بخش ارتوپدی، کارورزی بخش ارولوژی، کارورزی بخش اطفال، کارورزی بخش بهداشت، کارورزی بخش گوش و حلق و بینی،‌ کارورزی بخش داخلی، کارورزی بخش زنان و زایمان، کارورزی بخش اورژانس، کارورزی بخش نفرولوژی، کارورزی بخش پوست، کارورزی بخش روانپزشکی ….

هنگام خرید ایمیل خود را صحیح وارد کنید لینک دانلود علاوه بر اینکه بعد از خرید نمایش داده می شود به ایمیل نیز ارسال می شود.

5/5 ( 1 نظر )
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0