نکات ایمنی در خانه

نکات ایمنی در خانه

تحقیق و مقاله در مورد رعایت نکات ایمنی در خانه

فایل : word    تعداد صفحات : ۸

(کامل و آماده شامل بخش های زیر)

نکات ایمنی برای جلوگیری از آتش سوزی منزل

نکات ایمنی در حمام

نکات ایمنی در استفاده از وسائل گاز سوز

نکات ایمنی برق در خانه

گزیده ای کوتاه از متن مقاله نکات ایمنی که در خانه باید رعایت شود

-هیچ وقت سیم برق را از روی محلهای تیز رد نکنید چون ممکن است بریده شده و قسمتی از آن لخت شود سیم بریده شده را هیچوقت با نوار چسب وصل نکنید.

حتماً آن را کوتاه و یا تعویض نمایید.

به هیچ وجه سیم لخت را داخل سوراخهای پریز نکنید و اگر دو شاخه یک وسیله برقی شکسته است هر چه سریعتر یک دو شاخه سالم تهیه کنید.

از یک پریز برق برای چند وسیله برقی استفاده نکنید و از کشیدن سیم از کف منزل یا زیر فرش که احتمال برخورد پای افراد با آن و یا یوشیدن سیم وجود دارد خودداری کنید.

سیم کشی ساختمان خود را به افراد مجرب و کاردان سپرده تا مقطع کابلهای ساختمان را متناسب با قدرت دستگاهها و وسایل برقی مورد استفاده انتخاب نماید. تنها زدن یک جرقه کافی است تا خدای ناکرده سرمایه و حاصل یک عمر تلاش شما نابود گردد…

-اگر قفسه کمک‌های اولیه دارید، آن را حتما دور از دسترس کودکان بگذارید و در آن را قفل کنید.

دارو، بتادین و بقیه چیزهایی که در این کمد قرار می‌دهید هم برای بچه‌ها جذاب است و هم خطرناک. وسایلی مثل ریش‌تراش، سشوار، بابلیس و حتی شامپو، صابون و شوینده‌های دیگر را هم در قفسه جداگانه‌ای از دسترس اطفال دور نگه دارید.

اگر پریز‌های برق در دسترس کودک شماست روی آن‌ها درپوش بگذارید. اگر دست خیس کودک به پریز برق بخورد، دچار برق گرفتگی می‌شود.

هنگام خرید ایمیل خود را صحیح وارد کنید لینک دانلود علاوه بر اینکه بعد از خرید نمایش داده می شود به ایمیل نیز ارسال می شود.

5/5 ( 1 نظر )
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

محصولات مرتبط

دیدگاهی بنویسید

0